NEDEN PHILLIPCAPITAL?

PhillipCapital’i tercih etmeniz için 5 neden;

 

1. Finansal İstikrar

1975 yılında Singapur’da kurulan PhillipCapital Grubu, PhillipCapital Menkul Değerler A.Ş.’nin sahibidir.
Şirket sahipleri, bu şirketlerin günlük işlemleriyle, halen aktif olarak ilgilidirler.
PhillipCapital’in öz sermayesi 1,3 Milyar USD’yi aşmaktadır.

 

2. Uzun Vadeli Planlama

Özel sermayeli şirket olarak, bir kamu şirketinin yüzleşmesi gereken büyüme ve karlı olma gibi baskılara maruz kalmayız. Bu da, bizlerin uzun vadeli düşünebilmemiz ve hem müşteri hem de şirket için en iyisini yapabilmemiz anlamına gelir.

 

3. İstikrarlı Büyüme

PhillipCapital üyesi şirketler grubu bugün 16 ülkede bulunmaktadır ve müşterilerine daha fazla ürün ve hizmet sunabilmek için farklı ülkelere doğru genişlemeyi planlamaktadır.
PhillipCapital’in en son yaptığı satın alma işlemi “MF Global India” olmuştur.

 

4. Müşteri Odaklı Olma

Hep kazan-kazan yaklaşımını hedefleriz. Amacımız müşterilerimize adil davranmak ve ücretlerimiz ile komisyonlarımızın rekabetçi olmasını sağlamaktır. Bu şekilde davranarak müşterilerimizle oluşturduğumuz uzun vadeli ilişkilerin şirketimiz için sürdürülebilir kar sağlayacağına inanırız.
Bizler müşterilerimizin tasarruflarını korumayı en önemli sorumluluk olarak görürüz ve muhafazakâr bir hazine politikamız vardır. 

 

5. Asya Pazarlarına Erişim

Phillip Grubu, SGX (Singapur), BURSA (Malezya), HKSE (Hong Kong), OSE (Japonya), ICDX (Endonezya) ve TFEX (Tayland) borsaları ve Asya’daki önemli vadeli işlemler borsalarının takas üyesidir.
PhillipCapital Grubu’nun altyapısını ve bağlantılarını, küresel borsalara hızlı erişim ve rekabetçi fiyatlara ulaşabilmek için kullanabilirsiniz.