BİST Mobil

Foreks Mobile
Borsa işlemlerini cep telefonu ve tablet bilgisayarlarınızdan rahatlıkla yapabilmeniz için sizlere Foreks Mobile Trader uygulamasını sunuyoruz.
Tek yapmanız gereken uygulamayı kurmak ve Order@Home şifrenizle giriş yapmak.
Uygulamanın erişim, kurulum ve kullanım esasları hakkında bilgi almak için kullanım kılavuzunu buradan indirebilirsiniz.

 20141616282845kurulum  20141718353558secim 20141616313113giris
Adım 1: Foreks Mobile uygulamasını indirin. Adım 2: Aracı Kurum listesinden PhillipCapital’i seçin Adım 3: Şifrenizi girerek işleme başlayın.
İŞLEM YAPMAK BU KADAR KOLAY!

MT4 Mobile Trader
Kusursuz yatırım deneyimi, yaygın ve kullanışlı olması, işlevsellik, yüksek analiz gücü, hızlı ve fonksiyonel olması gibi özelliklerinden dolayı, tüm profesyonel yatırımcıların tercihi olan MetaTrader4 işlem platformu, PhillipCapitalFXTrader olarak siz değerli müşterilerimize de sunulmaktadır.
Çoklu dil desteği, güvenilir altyapısı, grafik çeşidi ve göstergeler açısından zenginlik, kolay emir iletimi, MQL(MetaQuotes Language) yazılımını kullanarak kendi “Uzman Danışman”ını kullanma özelliklerinden dolayı MetaTrader4 defalarca en iyi işlem platformu ödülüne hak kazanmıştır.

PhillipCapital FX Trader uygulamasının sağlıklı çalışabilmesi için gerekli minimum sistem gereksinimleri aşağıda belirtilmiştir;

  • İşletim Sistemi: Windows / XP / Vista / Windows 7
  • 2 .0 GHz veya daha hızlı CPU
  • 512 MB RAM (1 GB önerilir)
  • Ekran çözünürlüğü 1024×768 veya daha yüksek
  • Modem/bağlantı hızı 36.6 Kbps veya daha hızlı
  • Internet Explorer sürüm 7.0 / Mozilla FireFox 2.0 veya daha yeni sürümler

Uygulamamızın kurulumuna başlamadan önce sisteminizin belirtilmiş olan şartları sağladığından emin olunuz, aksi halde problemlerle karşılaşabilirsiniz.